BİZİ TAKİP EDİN
KatalogKatalog
YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN VE TİC AŞ

Mp Yener Övünç Asansör

SİZİN İÇİN ÜRETİYORUZ,SİZLERLE YÜKSELİYORUZ
1989 yılında ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ismi ile faaliyete başlayan firmamız, asansör sektörünün ihtiyacı olan asansör kumanda panolarını sektöre sunmaya başladı. Bu kumanda panoları kısa zaman içerisinde sektörde iyi bir marka olarak yerini almayı başardı.

1989 yılında ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ismi ile faaliyete başlayan firmamız, asansör sektörünün ihtiyacı olan asansör kumanda panolarını sektöre sunmaya başladı. Bu kumanda panoları kısa zaman içerisinde sektörde iyi bir marka olarak yerini almayı başardı.
1989
TANITIM VİDEOMUZ
1997 yılında YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ. olarak yeni bir firma ile asansör kapı, kabin ve süspansiyon üretimine ve A'dan Z'ye her türlü asansör parçasını Türk asansör sektörüne pazarlamaya başladı. ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ise elektronik asansör aksamı üretimine devam etti, ancak pazarlama kısmı YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ. üzerinden yürümeye başladı.
1997
1999 yılında İspanyol MACPUARSA firmasının ortaklık talebi ile ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ve YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ.'nin sürdürdüğü tüm faaliyetler, Türk-İspanyol sermayeli yeni kurulan MACPUARSA İSTANBUL ASANSÖR MAKİNELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyet gösterecek olan yeni şirkete devredildi. Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da birçok müşteriye ulaştı.
1999
2002 yılında faaliyetlerini İspanyol MACPUARSA firmasıyla olan ortaklığın bitmesiyle firmamız tamamen Türk Sermayeli, MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. unvanını alarak şu ana kadar yapılan tüm faaliyetleri tek bir çatı altında birleştirerek asansör sektörüne hizmet vermeye başarılı bir şekilde ve büyüyerek devam ediyor.
2002

HİZMETLERİMİZ

MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR şirketi, Asansör ve Yürüyen Merdiven sektöründe 1989 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Şirketimiz asansör sektörüne A’dan Z’ye her türlü asansör malzemesini Avrupa kalitesinde, paket olarak veya perakende olarak sunmaktadır. Şirketimiz Türkiye'de yarı otomatik kat kapıları, otomatik kapı panelleri kabin, süspansiyon ve kumanda sistemleri üretimi yapmaktadır.
A’dan Z’ye tüm asansör malzemelerinin temini Paket asansör Bilgisayar destekli tasarım İstanbul içi ücretsiz nakliye 2 yıl garanti Ücretsiz yerinde keşif ve projelendirme İnşaat alanına teslim Müşteri odaklı hizmet Zamanında teslim Teknik servis hizmeti
 • Mühendislik Çalışmalarımız
   Yeni Binalar Modernizasyon Yenileme Tamir
   Projelendirme çalışmalarımızı LiftDesigner ve SolidWorks ile destekliyoruz. TEST
 • Özel Tasarım Çalışmalarımız
   Satış öncesi hizmetler Ticari Hizmetler Anahtar Teslim Proje Hizmeti Satış Sonrası Hizmetler & Bakım
   Müşterilerimize, her bir proje için ayrı hazırlanmış tasarımlar ile özel çözümler üretiyoruz.
 • Yurtdışı Hizmetler
   Yurtdışı Hizmetler
   Stratejik konumumuz ile, ihtiyacınız olan her ürünü & hizmeti, rekabetçi fiyatlar ile istediğiniz zaman size ulaştırabiliriz. Projenizin ne kadar büyük, ya da ne kadar küçük olduğu önemli değil, ihtiyaç anında bize haber vermeniz yeterli olacaktır.

Avrupa'nın en büyük asansör üreticilerinden biri olan İspanyol menşeili MACPUARSA firmasının Türkiye'deki yetkili satıcısı.

Türkiye'nin en büyük yerli asansör rayı üreticisi olan ASRAY’ın ana bayisidir.
Avrupa'nın en büyük asansör üreticilerinden WITTUR firmasının yetkili satıcısı.
Türkiye'nin en büyük yerli otomatik kapı üreticisi olan Merih Asansör'ün ana bayisidir.
Sektöre büyük katkı sağlayan, iki sektör derneği AYSAD ve TASİAD derneklerinin üyesidir.
Hatasız Sipariş & Depo Takibi
Amacımız derin bilgi ve tecrübelerimizi Avrupa normlarında kullanarak dünya çapında bir şirket olmaktır.
30 Yıllık Deneyim
65 PERSONEL
7000m2 KAPALI ALAN
Son Teknoloji TEZGAHLAR
REFERANSLAR
BİZE ULAŞIN
Fabrika & Ofis
Şeyhli Mah. Şüheda Sok. NO:33 34906 Pendik İSTANBUL - TURKİYE
Fax
+90 216 595 1246
Size daha kolay yardım edebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Bizi Takip Edin
Copyright © 2020 MP Yener Övünç Asansör
web tasarım : studyocrea