hakkımızda

1989 yılında ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ismi ile faaliyete başlayan firmamız, asansör sektörünün ihtiyacı olan asansör kumanda panolarını sektöre sunmaya başladı. Bu kumanda panoları kısa zaman içerisinde sektörde iyi bir marka olarak yerini almayı başardı.


1997 yılında YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ. olarak yeni bir firma ile asansör kapı, kabin ve süspansiyon üretimine ve A'dan Z'ye her türlü asansör parçasını Türk asansör sektörüne pazarlamaya başladı. ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ise elektronik asansör aksamı üretimine devam etti, ancak pazarlama kısmı  YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ. üzerinden yürümeye başladı.


1999 yılında İspanyol MACPUARSA firmasının ortaklık talebi ile ÖVÜNÇ MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. ve  YENER ASANSÖR LTD. ŞTİ.'nin sürdürdüğü tüm faaliyetler, Türk-İspanyol sermayeli yeni kurulan MACPUARSA İSTANBUL ASANSÖR MAKİNELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyet gösterecek olan yeni şirkete devredildi. Devamı...

sizin için üretiyoruz, sizlerle yükseliyoruz
30 Yıllık Deneyim
65 Personel
7000m2 Kapalı Alan
yurtiçi projeler
Bartin - TOKİ
yurtdışı projeler
Citroen Plaza - Odessa - Ukrayna
ürünler
Komple Asansör
MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR olarak her binanın kendine özgü bir taşıma sistemine ihtiyacı olduğunun bilincindeyiz, bu yüzden sizlere çok geniş bir yelpazede ihtiyacınıza uygun olan teknolojideki ürünleri sunuyoruz. İster yeni bina olsun ister eski binanızı yeniliyor olun MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR olarak sizin isteklerinize uyacak bir çözümümüz mutlaka vardır.
Yürüyen Merdiven
MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR olarak ürün portföyümüze yürüyen merdiven ve yürüyen bantlarda dahil. Ürünlerin modüler dizayn yapısı sayesinde, her müşterinin ihtiyacı ve gereksinimlerini karşılayabiliyoruz. Her bir ürün proje bazında değerlendirilip üretiliyor. Bu ürünler ortak özellikleri, konfor, güvenlik ve dizaynların çok yönlülüğüdür.
Asansör Aksamları
MP YENER ÖVÜNÇ ASANSÖR bünyesinde , kabin , kapı, elektronik kumanda panosu ve şase üretmekteyiz. Üretimimizi kalite standartları çerçevesinde sürdürmekteyiz. Araştırma geliştirme çalışmalarımız sürmektedir.
Fabrika&Ofis Şeyhli Mah. Şüheda Sok. NO:33 34906
Pendik İSTANBUL - TURKİYE
Telefon +90 216 595 1241
Fax +90 216 595 1246
Mailler
Genel
Satış
Üretim
Satinalma
Size daha kolay yardım edebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz
Doğrulama Kodu

4776

Sosyal Medyada Takip Edin
Copyright © 2017 Her Hakkı Saklıdır web tasarım : studyocrea
Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında web sitemizde , çerezleri , kullanım koşullarını kabul etmiş bulunmaktasınız.